İphone Ekranda İtunes Yazıyor

Son günlerde İphone sıkça yaşanan bir sorun ortaya çıktı. Çoğu kullanıcının iphone ekranda itunes yazıyor ve kişiler bunun hakkında fazla bir bilgiye sahip olmamakla birlikte bir çok araştırma yapsalar da doğru bilgiye ulaşamamaktadır. Bu sorun için bizler gerekli açıklamaları yapıp sizlere yardımcı olabilmek adına buradayız. Bunun temel sorunu açıklamak gerekirse güncelleme ile ilgili bir sorun yaşadığınızı gösterir.

Sizler genel olarak güncellemenizi yaparken yada aniden karşınıza usb kablolu ve itunes yazısı çıkıyorsa telefonunuz güncelleme modu geçerli olduğunu gösterir. Ayrıca iphone kapalı itunes bağlan diyor gibi sorunlar da bu yöntem uygulanabilir. Öncelikle telefonunuzu usb kablosuyla bilgisayarınıza bağlayıp , bilgisayarınızın telefonu görmesini sağlayın. Daha sonra karşınıza itunes programı çıkacak ve siz device kısmından telefonunuza tıklamalısınız. Burda size telefonunuz eski sürümü çıkacak sizler bunu yükleyiniz.

Hala iphone bağlanmıyor elmada kalıyor diyorsanız telefonunuza bazı önemli programı yüklemenizin  zamanı gelmiş geçiyor bile. Programımızın adı Tinyumbrella 4.32.01 for Windows olup öncelikle bunu bilgisayarınıza yüklemeniz gerekecektir. Daha sonra usb kablonuz ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Sol üst köşede device kısmında telefonunuz görülecektir. Bundan sonra işlem daha kolay olacaktır. Sağ taraftaki exit recovery bastıktan sonra sorunsuz şekilde ekranınıza geri döneceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir